Blamaż w Osiecznej

W sobotę, 13 maja Promień Krzywiń rozegrał mecz w Osiecznej z miejscowym klubem Tęcza/Osa. Niestety mecz ten zakończył się 3. z rzędu przegraną wynikiem 4:1.

Tak jak w poprzednim meczu Promień miał problemy z przedostaniem się pod pole karne przeciwników. Drużyna z Osiecznej miała dość szczelną obronę, co utrudniało rozgrywanie piłki na połowie przeciwnika. Jeśli już udało się stworzyć sytuację bramkową, to bardzo często zawodziła skuteczność naszych zawodników. Mimo, że zawodnicy Marka Sowy mieli częściej piłkę przy nodze, to Osieczna wyszła na prowadzenie. W 33. minucie sędzia podyktował rzut karny, którego wykorzystał zawodnik Osy. Gospodarze nie cieszyli się jednak zbyt długo, bo już w 36. minucie wyrównał Andrzej Nowak.

Niestety bramka ta nic nie wniosła do naszej gry. Nadal graliśmy niedokładnie, chaotycznie. Po przerwie, w 57. minucie gospodarze podnieśli wynik na 2:1, a następnie w 78. na 3:1. Promień rzucił się do ataku, ale tak jak na początku meczu, tak w końcówce nadal brakowało skuteczności. W 91. minucie pomocnik gospodarzy po tzw. “centrostrzale” ustanowił wynik na 4:1 dla Tęczy/Osy Osiecznej.