PROMIEŃ

Promocja • Biznes • Firma    

Budownictwo

Instalacje systemów solarnychWallbox

Portsolar to firma, która na terenie całej Polski oferuje instalacje systemów solarnych oraz dysponuje urządzeniami do wykorzystywania i magazynowania wyprodukowanej energii elektrycznej. Prezentują wiele ciekawych rozwiązań, między innymi stacje ładowania Wallbox, inwertery hybrydowe oraz wiaty garażowe fotowoltaiczne. Wszystkie z nich powstały z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych technologii, dlatego gwarantują wysoką wydajność działania. Firma zapewnia swoim klientom profesjonalne doradztwo i pomaga wybrać im najkorzystniejsze w ich indywidualnej sytuacji rozwiązania.

Wallbox

Stacje Wallbox służą do ładowania samochodów elektrycznych oraz hybrydowych. Firma Portsolar ma w swojej ofercie te urządzenia w różnych wariantach, które każdy klient może wybierać według własnych potrzeb. Wszystkie z nich kompatybilne są z większością tego typu pojazdów na rynku. Są one wydajne w działaniu, łatwe i intuicyjne w obsłudze, a do tego w pełni bezpieczne. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom można spokojnie ładować samochody w nocy. Stacje Wallbox oferowane przez firmę Portsolar łączą się z aplikacją, dzięki czemu umożliwiają monitorowanie ich funkcjonowania z pozycji urządzenia mobilnego.


Portsolar
ul. Huculska 33
42-280 Częstochowa
woj. śląskie
Telefon: 530 410 333

Okna, drzwi i innehttp://www.lukmet.com/

Okna są niezbędne w każdym domu. Stanowią ochronę przed włamaniem. Poprzez okna do pomieszczeń docierają promienie słoneczne a także powietrze z zewnątrz. W okresie zimowym stanowią izolację cieplną. Czynniki te mają ogromny wpływ na samopoczucie i komfort mieszkania domowników. Niewłaściwy wybór okna, bądź jego niepoprawny montaż może prowadzić do zwiększenia kosztów ogrzewania. Okna oferowane przez Lukmet spod Mielca to produkty wiodących marek. O ich montaż zadbają specjaliści z Lukmet. To połączeni zapewni komfort na wiele lat.
F.H.U. Lukmet
ul. Malinie 586
39-331 Chorzelów
woj. podkarpackie
Telefon: 175 841 252

Prace przy użyciu koparkiRoboty ziemne Bielsko-Biała

Potrzebując pomocy specjalistów od robót ziemnych w Bielsko-Białej warto jest spojrzeć na ofertę firmy Superkoparka. Oferują oni usługi koparką, które nie ograniczają się jedynie do kopania, ale również do wiercenia przy użyciu ich profesjonalnej wiertnicy, czy też za pomocą młota do innych specjalistycznych zadań. Żadne zlecenie nie jest im straszne, dlatego jeżeli potrzebują Państwo pomocy w rejonach Bielsko-Białej nie warto zwlekać tylko skontaktować się z nimi. Najlepsze usługi koparką tylko z Superkoparką!
Super Koparka
ul. Olszowa
43-300 Bielsko-Biała
woj. śląskie
Telefon: 48 513 716 997

Rzetelność w wykonywaniu swoich usłughttp://www.ergatex.pl/

Nasza firma ERGATEX działa na terenie woj. śląskiego a w szczególności na terenie i okolic takich miast jak Katowice i Sosnowiec. Wykonujemy różnego rodzaju usługi związane z remontem mieszkań oraz domów. Oferujemy kompleksową usługę wykończenia wnętrz wraz z zamontowaniem podwieszanych sufitów. Dla nas liczy się każdy klient, dlatego do każdego podchodzimy rzetelnie i fachowo. Nasze dane kontaktowe znajdują się pod adresem www.ergatex.pl/kontakt/
Firma remontowa ERGATEX
ul. Barlickiego 9A/8
40-820 Katowice
woj. śląskie
Telefon: 668 858 333

Kuchnie PoznańWWW

Firma D&D Świat Kuchni z Przeźmierowa składa ofertę mebli produkowanych pod wymiar. Zapewniamy niezwykłe plany, które zaspokoją marzenia każdego zleceniodawcy, a w połączeniu z szerokim wyborem materiałów konstrukcyjnych stworzy innowacyjne przestrzenie, których wzory zamieściliśmy na stronie dd-swiatkuchni.pl. W naszej propozycji zawieramy pomiar, jak również kompleksowy montaż wraz z podłączeniem halogenów. Naszym celem jest uzyskane doświadczenie oraz najlepsza jakość wykonania nawet najbardziej nietypowych projektów, tak żeby uskutecznić marzenia każdego zleceniodawcy. Z wielką radością mobilizujemy do współpracy.
D&D Świat Kuchni
ul. Osiedle Rusa 3
61-245 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 664 524 177

Remonty i konstrukcjeOcieplanie dachów - Dachy Poznań

Zakład blacharsko dekarski Dach-Bus.pl świadczy prace dekarskie na terenie Poznania i okolic. Do zdań ekipy należy zakładanie gontów bitumicznych, docieplanie i podbicia dachowe, dekarstwo, blacharstwo, dekarstwo, konserwacje, uszczelnienia oraz usuwanie mchu i glonów. Ekipa fachowców wybuduje konstrukcję dachu zgodnie z przygotowanym projektem. Duże doświadczenie w blacharstwie i wiedza o sposobach kładzenia dachów zapewnia . Szczegółowe informacje znajdują się na oficjalnej stronie internetowej firmy dekarskiej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Polecamy środki od Velux.
Blacharstwo-dekarstwo Dach-Buś
ul. Konarzewska 10
60-101 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 693 208 701