Druga przegrana z rzędu

W niedzielę, 07 maja Promień Krzywiń podejmował n własnym boisku Wisłę Borek Wielkopolski. Mecz ten, po kiepskiej grze gospodarzy zakończył się wynikiem 0:1. Jest to druga przegrana z rzędu naszego zespołu.

Początek spotkania był dość wyrównany. Nie było to widowisko jakiego byśmy oczekiwali, ale poziom gry obu drużyn przedstawiał się podobnie. Jednak to Wiślacy stworzyli sobie pierwszą groźną sytuację. Po szybkim rozegraniu rzutu wolnego przez zawodników gości w sytuacji sam na sam znalazł się napastnik, ale piłka po jego strzale trafiła w boczną siatkę. Nie musieliśmy długo czekać, gdy kilka minut później, dokładnie w 16. minucie goście wyszli na prowadzenie. Po kontrowersyjnej decyzji sędziów, drużyna z Borku szybko wykonała rzut z autu, by po wrzutce w pole karne napastnik przyjezdnych trafił bramkę, podcinając piłkę nad bramkarzem. Bramka ta chyba podcięła skrzydła gospodarzom. Mimo tego, że Promień dłużej utrzymywał się przy piłce, to nic z tego nie wynikało. Zawodnicy Marka Sowy nie potrafili przebić się przez szczelną obronę Wisły. Tuż przed przerwą goście mieli jeszcze jedną sytuację, po akcji sam na sam napastnik gości ominął Mateusza Chudziaka, ale na szczęście wracający obrońca zdołał wybić piłkę ze światła bramki.