Dwie wygrane mimo słabej gry

W ostatnim czasie Promień Krzywiń rozegrał dwa mecze. Pierwszy na własnym boisku z drużyną Dąb Kębłowo zakończony wynikiem 5:0, drugi na wyjeździe w Kaszczorze, który także zakończył się wygraną 0:2.
PROMIEŃ KRZYWIŃ – DĄB KĘBŁOWO

Mecz z Kębłowem zaczął się nerwowo w wykonaniu naszych piłkarzy. Dużo było niedokładnych podań, nerwowości. Nie pomagała też murawa, było mokro przez co ciężko było opanować piłkę. Już w 2. minucie żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Hofman. Jednak po nerwowym pierwszych minutach, już w 8. prowadzenie gospodarzom dał Patryk Dopierała. Mimo straty bramki goście cały czas napierali. Niestety, od 9. minuty musieli oni grać w 10. Czerwoną kartkę otrzymał obrońca gości. Dzięki temu, że drużyna z Kębłowa szybko się otworzyła, w 20. minucie wynik podwyższył Krzysztof Hofman, a minutę później po błędzie gości na 3:0 strzelił Andrzej Nowak. Jeszcze przed przerwą swoją bramkę dołożył Kamil Rowinski.

Mimo tak wysokiego prowadzenia gra naszych zawodników nie wyglądała najlepiej. Ciągle dużo było strat, niedokładności. Zamiast cieszyć się grą przy tak wysokim wyniku, Promień za wszelką cenę chciał podwyższyć prowadzenie. Przeciwnik w drugiej połowie nie stawiał dużego oporu, widać było, że przy wyniku 4:0 nie mieli już chęci do gry. Wynik na 5:0 ustanowił w 75. minucie ponownie Andrzej Nowak.