PROMIEŃ

Promocja • Biznes • Firma    

Informatyka

Ułatw sobie test na uprawnienia budowlaneCzytaj dalej

Program dostarczany Państwu przez firmę Invest Holding s.c. jest kompleksowym rozwiązaniem, które pomoże przyswoić niezbędną wiedzę, która wymagana jest podczas egzaminu na uprawnienia budowlane. Nauka poprzez użytkowanie ich programu jest lekka i przyjemna. Dodatkowo wyposażyli swój produkt w sprawdzający moduł, który pozwala na przetestowanie umiejętności osoby szkolącej się. Pomaga to w obserwowaniu postępów nauki przed zbliżającym się testem. Na ich stronie znajdą Państwo aktualności dotyczące samych testów jak i programu, wystarczy kliknąć w link.
Invest Holding s.c.
ul. Laskowice 29
82-550 Prabuty
woj. pomorskie
Telefon: 576 996 325

Systemy dedykowane weboweStrona WWW

Informatycy z CodeConcept prosto z branży programistycznej oferuje specjalizacje w tworzeniu oprogramowania. W ofercie znajdą Państwo pisanie programów, aplikacje webowe, programowanie na zlecenie, systemy dedykowane, tworzenie oprogramowania, tworzenie programów na zamówienie. Sprawdź też nasze urządzenia wbudowane i mobilne, doradztwo IT, szkolenia ,a także tłumaczenia integracja systemów IT i znacznie więcej w zakresie szkoleń z informatyki webowej czy dedykowanej. Zespół specjalistów prosto z Gliwic dostosuje do wszystkich wymagań Państwa projektu. Firma CodeConcept zaprasza na stronę internetową witrynę codeconcept.pl oraz do kontaktu.
CodeConcept Sp. z o.o.
ul. Toszecka 101
44-100 Gliwice
woj. śląskie
Telefon: 32 230 02 90

Maszyny do kopiowaniaWynajem kserokopiarek Opole

Działająca na terenie całego województwa Śląskiego firma Druxero zajmujące się pełną obsługą firm w zakresie sprzętu biurowego. Wynajem kserokopiarek, ploterów, oraz urządzeń wielofunkcyjnych odbywa się na najwyższym poziomie oraz z dbałością o każdego klienta. Posiadając najlepszych pracowników firma prowadzi serwis kserokopiarek, ploterów oraz pozostałych urządzeń biurowych. Z usług tych mogą skorzystać mieszkańcy Opola oraz całego woj. Śląskiego w oparciu o korzystną umowę serwisową. Oferta ta to doskonałe rozwiązanie dla Twojej firmy.
Druxero
ul. Kozielska 5
44-121 Gliwice
woj. śląskie
Telefon: 733 255 255