PROMIEŃ

Promocja • Biznes • Firma    

Informatyka

Maszyny do kopiowaniaWynajem kserokopiarek Opole

Działająca na terenie całego województwa Śląskiego firma Druxero zajmujące się pełną obsługą firm w zakresie sprzętu biurowego. Wynajem kserokopiarek, ploterów, oraz urządzeń wielofunkcyjnych odbywa się na najwyższym poziomie oraz z dbałością o każdego klienta. Posiadając najlepszych pracowników firma prowadzi serwis kserokopiarek, ploterów oraz pozostałych urządzeń biurowych. Z usług tych mogą skorzystać mieszkańcy Opola oraz całego woj. Śląskiego w oparciu o korzystną umowę serwisową. Oferta ta to doskonałe rozwiązanie dla Twojej firmy.
Druxero
ul. Kozielska 5
44-121 Gliwice
woj. śląskie
Telefon: 733 255 255


Każda agencja SEO wie, że optymalizacja stron jest podstawą wysokich pozycji w wyszukiwarce. Firma Kalibi w swojej ofercie ma także reklamy Adwords i inne skuteczne narzędzia marketingu internetowego. Już dziś zespół specjalistów może Państwu doradzić jak zacząć lub zwiększyć skuteczność marketingu internetowego. System rozliczeń jest nastawiony na płatności za za efekty. Tylko kliknięcia doprowadzające konsumentów do wskazanej podstrony są wartościowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.
Kalibi
ul. Matejki 34a
90-237 Łódź
woj. łódzkie
Telefon:

Ułatw sobie test na uprawnienia budowlaneczytaj dalej

Program dostarczany Państwu przez firmę Invest Holding s.c. jest kompleksowym rozwiązaniem, które pomoże przyswoić niezbędną wiedzę, która wymagana jest podczas egzaminu na uprawnienia budowlane. Nauka poprzez użytkowanie ich programu jest lekka i przyjemna. Dodatkowo wyposażyli swój produkt w sprawdzający moduł, który pozwala na przetestowanie umiejętności osoby szkolącej się. Pomaga to w obserwowaniu postępów nauki przed zbliżającym się testem. Na ich stronie znajdą Państwo aktualności dotyczące samych testów jak i programu, wystarczy kliknąć tutaj.
Invest Holding s.c.
ul. Laskowice 29
82-550 Prabuty
woj. pomorskie
Telefon: 576 996 325

Pogotowie komputeroweZobacz tu

Komputer czy laptop to w naszych czasach podstawowe narzędzie pracy w którym przechowujemy mnóstwo danych i informacji. Jednak czasami dochodzi do ich utraty i nie potrafimy sami ich odzyskać. Z pomocą spieszy wtedy pogotowie komputerowe Otulon prowadzące działalność na terenie miasta Poznań. Odzyskiwanie danych z laptopów czy komputerów przeprowadzane jest przez specjalistów, którzy szybko i sprawnie wykonają całą operację ich odzyskania. Centrum Otulon świadczy swoje usługi z dojazdem do domu czy biura Państwa firmy, by m. in. szybko usunąć usterkę czy naprawić niedziałający system w komputerze.
Centrum Komputerowo Sieciowe Otulon
ul. Bosa 15/10
60-125 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 514 944 099

Systemy dedykowane weboweStrona WWW

Informatycy z CodeConcept prosto z branży programistycznej oferuje specjalizacje w tworzeniu oprogramowania. W ofercie znajdą Państwo aplikacje webowe, pisanie programów, programowanie na zlecenie, systemy dedykowane, tworzenie oprogramowania, tworzenie programów na zamówienie. Sprawdź też nasze urządzenia wbudowane i mobilne, doradztwo IT, szkolenia ,a także tłumaczenia integracja systemów IT i znacznie więcej w zakresie szkoleń z informatyki webowej czy dedykowanej. Zespół specjalistów prosto z Gliwic dostosuje do wszystkich wymagań Państwa projektu. Firma CodeConcept zaprasza na witrynę codeconcept.pl oraz do kontaktu.
CodeConcept Sp. z o.o.
ul. Toszecka 101
44-100 Gliwice
woj. śląskie
Telefon: 32 230 02 90

WeddingcamSprawdź

Zespół operatorów z Trzcianki oferuje film ślubny, zdjęcia lustrzanką, reportaże ślubne oraz filmowanie z powietrza. Zachęcamy każdego z zainteresowanych stworzeniem jedynych w swoim rodzaju filmów z istotnych wydarzeń w historii rodziny. Grupa do wideofilmowania jest wyposażona w kamery wideo dobrej jakości znanych marek. Głównym obszarem działalności firmy są takie miejscowości jak Bydgoszcz, Chodzież, Gniezno i inne. Dołącz do grona zadowolonych klientów, które skorzystały z naszej oferty znanej ekipy filmowców. O jakości usług można przekonać się w serwisie z http://weddingcam.pl/.
Wedding Cam
ul. Os. Chrobrego 2/7
60-687 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 509 590 911