Mecz przyjemny dla oka

Ostatniej niedzieli, 04 czerwca Promień Krzywiń podejmował ciężkiego rywala Rydzyniak Rydzyna. O tym, że Rydzyniak to trudny rywal świadczy fakt, że Promień jeszcze nigdy z nimi nie wygrał. Na szczęście w tym meczu nasza drużyna rozgromiła przyjezdnych aż 7:1!

Mecz z Rydzyną był inny niż kilka poprzednich. W końcu było widać dobra grę naszego zespołu. Bardzo mało było błędów w obronie, a i akcje do przodu wyglądały na poukładane. Od pierwszego gwizdka to Promień dominował. Częściej byliśmy przy piłce i pod polem karnym przeciwnika. Goście byli wolniejsi od naszych piłkarzy, mniej waleczni. Być może wpływ na to miały warunki atmosferyczne, który w tym dniu dały się we znaki. Murawa była mokra, miejscami na boisku stała woda. Promieniowi jednak to nie przeszkadzało i mimo trudnych warunków, graliśmy dokładnie, szybko i walecznie. Wynik otworzył w 24. minucie Hubert Szyszka grający na pozycji napastnika. Do przerwy było dużo walki, ale bramek już nie zobaczyliśmy. Więcej było walki w środku pola niż akcji podbramkowych.