Rozgrywki

Kolejka 1 w dniach 03-09-2016/04-09-2016

Stare Bojanowo – HELIOS Bucz
PROMIEŃ Krzywiń – AS Czempiń s. g. 11,00
POGOŃ Śmigiel II – FOOTBALL ACADEMY LESZNO III 6.09 g. 16,00
POGOŃ Śmigiel – JUNA-TRANS Stare Oborzyska 4.09 g. 11,30
PKS Racot II – LPFA ŚMIGIEL 08.09 g. 17,00

 

Kolejka 2 w dniach 10-09-2016/11-09-2016

LPFA ŚMIGIEL – HELIOS Bucz
JUNA-TRANS Stare Oborzyska – PKS Racot II 9.09 g. 18,00
FOOTBALL ACADEMY LESZNO III – POGOŃ Śmigiel s. g. 13,30
AS Czempiń – POGOŃ Śmigiel II s. g. 15,00
Stare Bojanowo – PROMIEŃ Krzywiń n. g. 11,00

 

Kolejka 3 w dniach 17-09-2016/18-09-2016

PROMIEŃ Krzywiń – HELIOS Bucz
POGOŃ Śmigiel II – Stare Bojanowo 20.09 g. 16,00
POGOŃ Śmigiel – AS Czempiń n. g. 11,30
PKS Racot II – FOOTBALL ACADEMY LESZNO III s. g. 14,30
LPFA ŚMIGIEL – JUNA-TRANS Stare Oborzyska n. g. 13,00

 

Kolejka 4 w dniach 24-09-2016/25-09-2016

JUNA-TRANS Stare Oborzyska – HELIOS Bucz
FOOTBALL ACADEMY LESZNO III – LPFA ŚMIGIEL s. g. 10,30
AS Czempiń – PKS Racot II s. g. 11,00
Stare Bojanowo – POGOŃ Śmigiel n. g. 11,00
PROMIEŃ Krzywiń – POGOŃ Śmigiel II s. g. 11,30

 

Kolejka 5 w dniach 01-10-2016/02-10-2016

POGOŃ Śmigiel II – HELIOS Bucz
POGOŃ Śmigiel – PROMIEŃ Krzywiń 4.10 g. 16,00
PKS Racot II – Stare Bojanowo n. g. 10,00
LPFA ŚMIGIEL – AS Czempiń n. g. 13,00
JUNA-TRANS Stare Oborzyska – FOOTBALL ACADEMY LESZNO III s. g. 10,00

Kolejka 6 w dniach 08-10-2016/09-10-2016

FOOTBALL ACADEMY LESZNO III – HELIOS Bucz
AS Czempiń – JUNA-TRANS Stare Oborzyska s. g. 11,00
Stare Bojanowo – LPFA ŚMIGIEL n. g. 11,00
PROMIEŃ Krzywiń – PKS Racot II s. g. 11,30
POGOŃ Śmigiel II – POGOŃ Śmigiel 11.10 g. 16,00

Kolejka 7 w dniach 15-10-2016/16-10-2016

POGOŃ Śmigiel – HELIOS Bucz
PKS Racot II – POGOŃ Śmigiel II s. g. 10,00
LPFA ŚMIGIEL – PROMIEŃ Krzywiń n. g. 13,00
JUNA-TRANS Stare Oborzyska – Stare Bojanowo s. g. 10,00
FOOTBALL ACADEMY LESZNO III – AS Czempiń s. g. 10,30

Kolejka 8 w dniach 22-10-2016/23-10-2016

AS Czempiń – HELIOS Bucz
Stare Bojanowo – FOOTBALL ACADEMY LESZNO III n. g. 10,30
PROMIEŃ Krzywiń – JUNA-TRANS Stare Oborzyska s. g. 11,30
POGOŃ Śmigiel II – LPFA ŚMIGIEL 25.10 g. 16,00
POGOŃ Śmigiel – PKS Racot II 23.10 g. 11,30

Kolejka 9 w dniach 29-10-2016/30-10-2016

PKS Racot II – HELIOS Bucz
LPFA ŚMIGIEL – POGOŃ Śmigiel n. g. 11,30
JUNA-TRANS Stare Oborzyska – POGOŃ Śmigiel II s. g. 10,00
FOOTBALL ACADEMY LESZNO III – PROMIEŃ Krzywiń s. g. 10,30
AS Czempiń – Stare Bojanowo s. g. 14,00

 

PROMIEŃ Krzywiń 6 – 2 AS Czempiń
Mateusz Sztul x2
Wojciech Frankiewicz x2
Hubert Jabłoński
Piotr Piotrowski
Stare Bojanowo – PROMIEŃ Krzywiń ODWOŁANY
PROMIEŃ Krzywiń – HELIOS Bucz
PROMIEŃ Krzywiń 5 – 4 POGOŃ Śmigiel II
Mateusz Sztul x2
Aleksander Konieczny x2
Hubert Jabłoński
POGOŃ Śmigiel   4 – 3 PROMIEŃ Krzywiń
Hubert Jabłoński
Wojciech Frankiewicz
Jakub Kurt
PROMIEŃ Krzywiń – PKS Racot II Piątek 07.10.2016 godz. 17.00
LPFA ŚMIGIEL – PROMIEŃ Krzywiń Niedziela16.10.2016 godz. 13.00
PROMIEŃ Krzywiń – JUNA-TRANS Stare Oborzyska Sobota 22.10.2016 godz. 11.30
FA LESZNO III – PROMIEŃ Krzywiń Sobota 29.10.2016 godz. 10.30
Lista Strzelców Bramki
Mateusz Sztul 4
Wojciech Frankiewicz 4
Hubert Jabłoński 3
Jakub Kurt 1
Piotr Piotrowski 1