PROMIEŃ

Promocja • Biznes • Firma    

Produkcja

Przenośniki łańcuchoweLink

Jeśli szukamy porządnego transportera ładunków o dużym ciężarze to przenośniki łańcuchowe są idealnym rozwiązaniem. Znajdzie się dla nich zastosowanie w wielu firmach rolniczych i przemysłowych Maszyna ta najczęściej jest używana do przewożenia palet, ale nie jest to jej jedyna możliwość. Producent „Pomkalisz” na życzenie klienta może wykonać taśmę o dowolnej długości, szerokości i ilości cięgien, po to by sprostać nawet najbardziej wymagającym realizacjom. Zadzwoń i już dziś zamów projekt na idealny, dla swojej działalności, przenośnik łańcuchowy.
POM Kalisz Sp. z o.o.
ul. Tuwima 6
62-800 Kalisz
woj. wielkopolskie
Telefon: 627 673 091

Systemy dozowania AquaTrendKliknij tutaj

Dozowanie cieczy ma w wielu branżach ogromne znaczenie, dlatego musi być wykonywane z ogromną precyzją. Warto do tego celu stosować nowoczesne urządzenia, takie jak pompa perystaltyczna, które wyeliminują ryzyko popełnienia błędu, jaki mógłby mieć niezwykle dotkliwe konsekwencje. Można ją dowolnie programować i dostosowywać do swoich aktualnych zapotrzebowań. Co więcej, zapewnia ona przepływ cieczy w obu kierunkach, więc może pełnić wielorakie funkcje. Tego rodzaju rewelacyjne urządzenia znajdą Państwo np. w ofercie sklepu PompyDozujace.com.
Aqua-Trend
ul. Lokatorska 11/6
93-025 Łódź
woj. łódzkie
Telefon: 422 073 366

Etui na dowód rejestracyjnyWięcej tu

Dzięki zawieszkom samochodowym przygotowanym przez producenta Imakk, Państwa klienci zdejmą zwykłe choinki zapachowe i powieszą zamiast nich materiały reklamowe firmy. Wystarczy wzbogacić je o atrakcyjny kształt, ilustrację oraz zapach i wręczyć na zakończenie współpracy. Umieszczone tam logo, adres lub slogan staje się tym samym widoczne za każdym razem, gdy kierowca wsiada do auta. Co więcej, zawieszkę dostrzegą też pasażerowie, a nawet osoby mijające pojazd stojący przy krawężniku. Jej kształt może być dopasowany do danej branży i przypominać np. komputer, samochód, ubranie lub dom.
Imakk
ul. Malczewskiego 11
13-200 Działdowo
woj. warmińsko-mazurskie
Telefon: 509 732 596

Jakość najwyższej klasyhttp://mpack.com.pl/firma

Jeśli obiektem Państwa poszukiwań są tuby kosmetyczne o najwyższym standardzie, usługi firmy Mpack będą najlepszym rozwiązaniem. Dzięki zamieszczonemu na stronie Kreatorowi Tub istnieje możliwość wykonania własnego projektu, dokładnie odzwierciedlającego Państwa personalne zapotrzebowania. Aby zapewnić swoich klientów o najwyższej jakości towarów, producent na życzenie dołącza do zamówienia certyfikat jakości. Dokładność ich badań potwierdza świadectwo homologacji urządzeń, jaki również posiadają.
MPack Poland Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Sobiekursk 26a
05-480 Karczew
woj. mazowieckie
Telefon: 22 780 05 00

Producent profili elewacyjnychMasbud

Masbud to firma budowlana, która jest w Polsce pionierem produkcji profili elewacyjnych. Ich produkty są niespotykanie lekkie, giętkie i łatwe w montażu. W swoim bogatym asortymencie posiadają oni między innymi gzymsy styropianowe, podparapetniki, bonie, kolumny i ich głowice, okienne listwy styropianowe, zworniki czy łuki o dowolnie dopasowanym promieniu i wzorze. Wszystkie produkty wykonane zostają z twardego, wytrzymałego styropianu, tak aby nie zawieźć Państwa oczekiwań.


Firma produkcyjna Golden BoxKontakt

Firma Golden Box to profesjonalny i rzetelny producent opakowań ozdobnych na wymiar. Dzięki ofercie firmy otrzymują Państwo dostęp do bardzo pięknie wykonanych i trwałych pudełek ozdobnych, które mogą zostać wykorzystane do zapakowania prezentu. Potencjalny klient może złożyć zamówienie pudełek o różnym kształcie, kolorze oraz wymiarach. Golden Box wykonuje swoje pudełka z najlepszych materiałów na rynku. Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem http://www.goldenbox.com.pl/.
Golden Box
ul. Armii Krajowej 15
57-400 Nowa Ruda
woj. dolnośląskie
Telefon: 697 093 815

ObrusyStrona WWW

Firma Natim wśród zdobień stołowych chce dostarczyć Państwu obrusy dostępne w sklepie od producenta. Istotą naszego sklepu internetowego jest głównie dystrybucja wysokiej jakości produktów, jak obrusy plamoodporne a wśród nich chociażby gładkie wzory, a'la Adamaszek oraz lniane z robótką ręczną. Zapraszamy zatem serdecznie do skorzystania z niepowtarzalnej oferty wyposażenia sypialni i jadalni. Chcemy zagwarantować, że będziecie Państwo usatysfakcjonowany z jednych z lepszych na rynku pościeli i obrusów nabytych w Natim.
Obrusy Natim
ul. Graniczna 11
62-060 Witobel
woj. wielkopolskie
Telefon: 618 135 299