PROMIEŃ

Promocja • Biznes • Firma    

Przemysł

Koła do wózkówhttps://darmet.net.pl/

Szukasz sklepu budowlano-remontowego online? Darmet to strona internetowa, gdzie znajdziesz wszystkie artykuły potrzebne do mniejszych i większych remontów oraz budowy. Przy pracach remontowych niezbędne będą miary, ołówki, nożyki i ostrza oraz wkręty. Przy pracach budowlanych przydadzą się liny i łańcuchy, chemia budowlana, tarcze oraz łączniki. Nie zapominaj również o odzieży zgodnej z BHP. Koniecznie przygotuj odpowiednie obuwie oraz odzież, a także rękawice ochronne. Każdy z tych produktów jest dostępny w DarMet.

Koła i zestawy kołowe do magazynów

Jeśli prowadzisz swój magazyn, to na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne są odpowiednie koła oraz zestawy kołowe. Do wózków magazynowych powinny być używane specjalne kółka, które posiadają wysoką nośność. Dzięki temu transportowanie artykułów staje się o wiele prostsze i szybsze, ponieważ wózki nie stawiają już dużego oporu. Ponadto, powinny być ciche w użytkowaniu oraz nie powinny pozostawiać smug na podłodze. Różnorodne zestawy kołowe do wózków magazynowych są dostępne w sklepie internetowym DarMet.


DarMet
ul. Motylkowa 29/1
52-200 Wysoka
woj. dolnośląskie
Telefon: 534 578 264


Hydraulika siłowa to zagadnienie znane każdemu, kto zajmuje się projektowaniem układów hydraulicznych i zastosowaniem ich w praktyce. Opiera się ona na wykorzystaniu energii powstającej przy wprowadzeniu cieczy hydraulicznej pod ciśnienie i zamianą tej energii w energię mechaniczną. Biuro Techniczno-Handlowe Numa zajmuje się dystrybucją produktów z zakresu hydrauliki, są to między innymi pompy łopatkowe i silniki hydrauliczne. Firma dostarcza swoim klientom wytrzymałe systemy oraz ich elementy stworzone w fabrykach cenionych i niezawodnych twórców.
BTH Numa
ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 693 372 578

Hurtownia paskówhttp://www.cezmar-hurtownia.pl/

Przedsiębiorstwo Cezmar poleca zestaw pasków skórzanych damskich. Poszukujesz wytrzymałych pasków skórzanych? Przedsiębiorstwo ma duży wybór produktów produkcji galanterii skórzanej. Sprzedawane elementy skórzane są sprawdzone przez kobiety i mężczyzn. Sprawdzony pasek skórzany ma takie cechy jak: wytrzymałość, jakość wykonania, i metalowa klamra. Sprawdź teraz stronę www Cezmar. Dobra jakość pasków skórzanych damskich w dobrej cenie. Sprzedaż detaliczna i hurtowa.
Cezmar - hurtownia internetowa
ul. Zachodnia 27/28
99-100 Łęczyca
woj. łódzkie
Telefon: 607 066 330