PROMIEŃ

Promocja • Biznes • Firma    

Szkolenia


Kancelaria mecenasa Rafała Zielińskiego to miejsce, do którego powinieneś się udać w sytuacji, kiedy potrzebujesz pomocy w zakresie prawa karnego. Ten adwokat był niegdyś prokuratorem, przez co zdobył ogromne doświadczenie. Wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej www.kancelariazielinski.pl. Wejdź i przekonaj się sam. Znajdziesz tutaj dokładnie rozpisaną ofertę. Specjalnością adwokata są nie tylko sprawy karne, lecz również sprawy rozwodowe. Wszelkie usługi świadczone są w Warszawie.
Kancelaria Adwokacka Rafał Zieliński
ul. Aleja Solidarności 94
01-016 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: 607 774 799

Nauka śpiewu w Poznaniubenignajaskulska.pl

Wiele osób chciałoby nauczyć się czysto śpiewać, jednak zwykle nie podejmują dodatkowych kroków, by podnieść swoje umiejętności. W Poznaniu swoją działalność prowadzi Benigna Jaskulska – prawdziwa profesjonalistka, która już od wielu lat zajmuje się emisją głosu oraz szkoleniem specjalistów. Przeprowadzona przez nią nauka śpiewu z pewnością będzie miała ogromny wpływ na Twoją technikę. Jeśli jesteś zainteresowany takimi usługami, wejdź na stronę internetową, by dowiedzieć się więcej o tej ofercie.
Benigna Jaskulska
ul. Koronna 3/22
60-652 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 516 166 777

Kursy UDT Poznańhttp://sewo-szkolenia.pl/

Centrum Szkolenia i Doradztwa SEWO serdecznie zaprasza Państwa na kurs na podnośnik nożycowy w Poznaniu. Urządzenie to doskonale sprawdza się np. w na placu budowy, ponieważ pozwala znacząco przyspieszyć prace. Mianowicie, nie ma potrzeby długotrwałego i mozolnego rozstawiania rusztowania, lecz wystarczy podnieść fachowca na odpowiednią wysokość, aby umożliwić mu realizację zadania. Ponadto, z owego sprzętu korzystają również warsztaty mechaników, w celu zbadania podwozia uszkodzonego auta i zdiagnozowania problemu.
Centrum Szkolenia SEWO
ul. Topolowa 6
62-060 Poznań-Stęszew
woj. wielkopolskie
Telefon: 530 838 637

Skuteczne nauczaniehttps://multilang.com.pl/

By skutecznie nauczyć się języka obcego idealnym rozwiązaniem są szkoły językowe, które oferują nauczanie z doświadczonymi lektorami. MULTI LANG, to szkoła w mieście Ostrów Wlkp, która proponuje zapisy na zajęcia w grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Poziom nauki dostosowany jest do danej grupy, a język angielski nauczany jest sposobem mówionym, co daje zadowalające efekty końcowe. MULTI LANG oferuje kursy ogólne i profilowe typu Business lub Office English.
Szkoła Języków Obcych Multilang
ul. Henryka Sienkiewicza 12
63-410 Ostrów Wielkopolski
woj. wielkopolskie
Telefon: 605 066 669

www.poliglotek.edu.plJęzyk angielski dla dzieci - Poznań

Zespół nauczycieli Poliglotek organizuje wyjątkowe lekcje języka angielskiego dla najmłodszych w dogodnych szkołach na terenie miasta Poznania. Znamy metody na wykształcenie w dziecku zainteresowania nauką języka obcego. Nasze metody to kursy i są dostosowane do wieku a także do określonego szczebla biegłości języka obcego Twojego dziecka. Wykwalifikowana kadra pedagogów oferuje lekcje w wyznaczonych godzinach. Serdecznie zapraszamy na lekcje angielskiego dla dzieci oferowane przez Centrum Językowe http://www.poliglotek.edu.pl/.
Poliglotek
ul. Radzimska 2
62-095 Mściszewo
woj. wielkopolskie
Telefon: 691 407 586