PROMIEŃ

Promocja • Biznes • Firma    

Zdrowie

Centrum Szkoleniowe Corio - szkolenia kosmetyczneodwiedź

Centrum Szkoleniowe Corio zajmuje się organizowaniem specjalistycznych kursów kosmetycznych, obejmujących tematy zarówno z kosmetyki leczniczej, jak i pielęgnacyjnej. W ofercie znajdą Państwo szkolenia z wykonywania zabiegów, takich jak m.in. mezoterapia, peelingi chemiczne, makijaż permanentny, manicure hybrydowy, piercing, czy depilacja woskiem lub pastą cukrową. Centrum Szkolenia Corio przeprowadza kursy tylko dla małych grup, liczących zaledwie kilka osób. Dzięki temu instruktor może w pełni skupić się na każdym z uczestników.

Kurs manicure hybrydowy - Poznań

Malowanie paznokci tradycyjnymi lakierami powoli odchodzi w zapomnienie. Głównie dlatego, że produkty te nie są zbyt trwałe, przez co trzeba regularnie nanosić poprawki. Rozwiązaniem na to jest manicure hybrydowy, który prezentuje się nienagannie i bardzo schludnie nawet przez kilka tygodni. W ofercie Centrum Szkolenia Corio znajduje się kurs manicure hybrydowy, podczas którego omawiane są wskazania i przeciwwskazania do wykonywania tego zabiegu, a także jego poszczególne etapy. Poznań jest siedzibą firmy oraz miejscem, w którym odbywają się warsztaty.


Centrum Szkoleniowe Corio
ul. Bosa 15
60-125 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 503 086 728

Opieka nad osobą starsząDom opieki Wawer

Dom opieki Willa Kąkolowa mieści się w zielonym zakątku Warszawy, jakim z pewnością jest Wawer. Jest to niezwykle cicha okolica, która zapewnia seniorom spokój, jakiego w swoim wieku zazwyczaj potrzebują. Ośrodek prowadzony jest przez wyspecjalizowany w opiece geriatrycznej personel, który wykazuje wiele serca w codziennym troszczeniu się o pensjonariuszy. Pokój można urządzić według własnych upodobań lub zdecydować się na taki, który jest już w pełni umeblowany. Może się tam znaleźć również osobny telewizor. Sprawdź informacje http://www.willakakolowa.pl/pytania-i-odpowiedzi
Willa Wawerska
ul. Wawerska 46C
05-420 Józefów
woj. mazowieckie
Telefon: 609 492 009

All-on-4 - cena implantówDowiedz się więcej

Wiele osób, które posiadają ruchomą protezę skarży się na dużą niewygodę jej użytkowania. Sporym problemem jest również utrzymanie jej w czystości oraz niejednokrotnie bolesne gryzienie. Jeśli jesteś jedną z tych osób i poszukujesz alternatywy, warto jest byś zainteresował się ofertą Nowe Zęby. Na ich stronie znajduje się cena oraz obszerny opis oferowanych przez nich implantów opartych na metodzie all on 4. Dzięki tej technice już nie spotkasz się z bólem podczas jedzenia czy też z niewygodą. Więcej informacji znajdziesz po kliknięciu w ten link.
Nowe Zęby
ul. Katowicka 81E/112
61-131 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 510 171 277

Dietetyk Magdalena Oleśstrona internetowa

Magdalena Oleś to znany i polecany dietetyk. Gdańsk stanowi lokalizację jej poradni Slimfood, gdzie zawsze spotkają się z profesjonalnym, a jednocześnie przyjaznym podejściem do pacjenta. Każdy z nich jest tam traktowany indywidualnie i otrzymuje skrojony na miarę jadłospis, który pomoże mu osiągnąć upragnione cele. Może to być np. budowa masy mięśniowej, redukcja wagi lub skuteczniejsza walka z chorobą. Co więcej, często zgłaszają się tam osoby, które potrzebują diagnozy nietolerancji pokarmowych.
Poradnia dietetyczna Slimfood
ul. Aleja Jana Pawła II 20/219
80-462 Gdańsk
woj. pomorskie
Telefon: 509 964 573

Leczenie uzależnieńhttp://detoks-poznan.com.pl/

Firma Detox, oferuje Państwu swojej wysokiej jakości usługi, które pozwolą na to, aby skutecznie zerwać z nałogiem. Są to profesjonaliści, którzy pomogą w tym, aby przeprowadzane odtrucia alkoholowe w Poznaniu były nie tylko bezpieczne dla ich pacjentów, ale też i skuteczne. Posiadają nie tylko odpowiednią wiedzę, na to aby pomagać ludziom w potrzebie, ale też doświadczenie, które pozwala dobrać odpowiednie metody do każdego przypadku. Leczenie może zostać podjęte w domu pacjenta.
Detox
ul. Piękna
60-589 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 662 520 555

Zwalcz ból kręgosłupahttp://michal-morawiec.pl/rehabilitacja.html

Jedną ze specjalności trenera Michała Morawca stanowi oparte na aktywności fizycznej leczenie bólu kręgosłupa. Katowice to siedziba jego ośrodka, gdzie można zapisywać się na wielorakie zajęcia, perfekcyjnie dostosowane do zapotrzebowań i uwarunkowań konkretnej osoby. Bardzo ważne jest natomiast, aby zestaw ćwiczeń został zoptymalizowany pod kątem wydolności chorego, aby nie sprawiał mu nadmiernego wysiłku, a zamiast tego pozytywnie wpływał na stan kręgosłupa.
Michał Morawiec
ul. Ceglana 67c
40-514 Katowice
woj. wielkopolskie
Telefon: 793 430 064

Psychoterapeuta w PoznaniuPracownia-psychoterapii.pl

Poznańska Pracownia Psychoterapii jest miejscem, gdzie wszyscy potrzebujący pomocy psychologa lub psychoterapeuty ją otrzymają. W tym miejscu każdy klient jest równie ważny. Każdy psychoterapeuta, który pracuje w tym miejscu nie tylko posiada odpowiednie wykształcenie, ale również doświadczenie pozwalające mu na rzetelną i kompleksową pomoc. Oprócz zwykłej pomocy psychologicznej możliwe jest również skorzystanie z porad seksualnych, interwencji w kryzysie, terapii dla par oraz wielu innych terapii. Pełen spis terapii znajdą Państwo na ich stronie internetowej.
Poznańska Pracownia Psychoterapii
ul. Sienkiewicza 8/4
60-817 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 695 661 839

Sprawdzona ofertastomatologiazabielscy.pl

Zabielscy Stomatologia to znany i ceniony przez pacjentów gabinet dentystyczny w Warszawie. Jest on prowadzony już od wielu lat przez małżentwo Państwa Zabielskich. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy gabinet już odwielu lat działania posiada duże grono zadowolonych z zabiegów klientów. Ich oferta to przedewszystkim stomatologia jak również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, która aktualnie staje się coraz bardziej popularna i poszukiwana przez coraz to większe grono klientów. Oferta gabinetu to również kurscy na asytentkę stomatologiczną, które pomagają w znalezieniu odpowiedniej pracy, z której byliby Państwo w 100% zadowolenii. Polecam
Stomatologia Zabielscy
ul. Kinowa 23
04-030 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: 228 136 921

Cennik i promocjaSprawdź

Gabinet Stomatologii Rodzinnej w Warszawie wychodzi naprzeciw wszystkim pacjentom, którzy poszukują kompleksowych usług dentystycznych. Ich niezwykle zróżnicowana oferta opiera się na nowoczesnym sprzęcie, więc obejmuje również między innymi zabiegi z użyciem lasera czy ultradźwięków. Doświadczeni specjaliści z tego gabinetu zakładają też na przykład korony cyrkonowe i porcelanowe. Zajmują się także ortodoncją, więc możecie Państwo u nich otrzymać najwyższej jakości aparat ortodontyczny. Jako że lubią się rozwijać, dodatkowo poszerzyli swoje kompetencje o wiedzę z zakresu medycyny estetycznej.
Stomatologia Rodzinna
ul. Ludwika Kondratowicza 18/408
03-285 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: 22 301 02 62


W mieście Poznań znajduje się niejeden internista. W Poradni Lekarskiej Biegańska, Mańczak-Dalz i Nowak mogą Państwo skorzystać z fachowej obsługi specjalistów wysokiej klasy. Oprócz zwykłych rutynowych badań lekarskich, placówka świadczy usługi także z zakresu badań laboratoryjnych, dzięki zawartemu porozumieniu ze specjalistyczną firmą Baktolab. Dokładne informacje na ten temat są dostępne na http://poradnia-staroleka.com.pl/
Poradnia Lekarska Starołęka
ul. Starołęcka 18
61-361 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 618 787 132

Oferujemy usługi profesjonalistówDentysta Warszawa Żoliborz

Gabinet stomatologiczny Prodentist z powodzeniem świadczy usługi z zakresu stomatologii nieprzerwanie od ponad dziesięciu lat. Lokalizacja Warszawa – Żoliborz, czyli samo centrum, jest wygodne dla dużej części mieszkańców naszego miasta. U nas każdy dentysta nieustannie podnosi kwalifikacje poprzez uczestniczenie w kursach i szkoleniach które są poparte certyfikatami. Kompetencje z zakresu stomatologii są potwierdzone egzaminami państwowymi.
ProDentist Gabinet Stomatologiczny
ul. Broniewskiego 3
01-651 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: 22 833 66 20

www.chodyra.plChodyra - Ortodonta

Centrum Ortodoncji z województwa dolnośląskiego istnieje w sektorze dentystycznym już od pewnego czasu. Pod okiem wykształconych specjalistów możecie Państwo na przykład skorzystać z zabiegu w zakresie implantologii. Dodatkowo opieka stomatologiczna w Zgorzelcu prowadzona jest w komfortowej oraz przyjaznej aurze dla pacjenta, proponując między innymi dokładną pracownię rentgenowską. Z radością namawiamy do skorzystania z naszej oferty, a my postaramy się zaspokoić Państwa potrzeby. Jeszcze więcej informacji zamieściliśmy na stronie chodyra.pl.
Chodyra Clinic - Centrum Implantologii i Ortodoncji
ul. Rynek-Sukiennice 20
59-800 Lubań
woj. dolnośląskie
Telefon: 756 444 488

Gabinet podologiczny Poznańhttp://www.ewalawniczak.pl/

Gabinet podologiczny z Poznania świadczy wszystkim pacjentom sprawdzone rozwiązania jak usuwanie wrastających paznokci czy pedicure z wykorzystaniem najnowszych narzędzi. Bogate doświadczenie pozwala wykorzystywać pionierskie rozwiązania w sferze dbania o zdrowe stopy, jednocześnie oferując zaawansowane szkolenia podologiczne zakończone certyfikatem.
Ewa Ławniczak
ul. Hetmańska 15
60-254 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 692 386 885


Rehafiz Poznań nakłania do przetestowania oferty pełnego zaangażowania fizjoterapeuty z zakresu leczenia schorzeń neurologicznych, chorób zwyrodnieniowych oraz rehabilitacji kobiet po mastektomii. W szerokiej gamie usług wykonujemy również różnego rodzaju masaże lecznicze, relaksacyjne czy limfatyczne,. Dla stałych klientów gabinetu fizjoterapii posiadamy ciekawe promocje oraz rabaty na kolejne zabiegi.
Rehabilitacja Rehafiz Centrum Fizjoterapii
ul. Kopanina 13
60-105 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 505 655 688