PROMIEŃ

Promocja • Biznes • Firma    

Zdrowie

Profesjonalny stomatologDentysta Warszawa Żoliborz

Gabinet stomatologiczny Prodentist z powodzeniem świadczy usługi z zakresu stomatologii nieprzerwanie od ponad dziesięciu lat. Lokalizacja Warszawa – Żoliborz, czyli samo centrum, jest wygodne dla dużej części mieszkańców naszego miasta. U nas każdy dentysta nieustannie podnosi kwalifikacje poprzez uczestniczenie w kursach i szkoleniach które są poparte certyfikatami. Kompetencje z zakresu stomatologii są potwierdzone egzaminami państwowymi.
ProDentist Gabinet Stomatologiczny
ul. Broniewskiego 3
01-651 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: 22 833 66 20

Cennik i promocjaSprawdź

Gabinet Stomatologii Rodzinnej w Warszawie wychodzi naprzeciw wszystkim pacjentom, którzy poszukują kompleksowych usług dentystycznych. Ich niezwykle zróżnicowana oferta opiera się na nowoczesnym sprzęcie, więc obejmuje również między innymi zabiegi z użyciem lasera czy ultradźwięków. Doświadczeni specjaliści z tego gabinetu zakładają też na przykład korony cyrkonowe i porcelanowe. Zajmują się także ortodoncją, więc możecie Państwo u nich otrzymać najwyższej jakości aparat ortodontyczny. Jako że lubią się rozwijać, dodatkowo poszerzyli swoje kompetencje o wiedzę z zakresu medycyny estetycznej.
Stomatologia Rodzinna
ul. Ludwika Kondratowicza 18/408
03-285 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: 22 301 02 62

Centrum FizjoterapiiRehabilitacja - Poznań

Rehafiz Poznań zaprasza do przetestowania oferty pełnego zaangażowania fizjoterapeuty z zakresu leczenia schorzeń neurologicznych, chorób zwyrodnieniowych oraz rehabilitacji kobiet po mastektomii. W szerokiej gamie usług wykonujemy również różnego rodzaju masaże lecznicze, relaksacyjne czy limfatyczne. Dla stałych klientów gabinetu fizjoterapii posiadamy ciekawe promocje oraz rabaty na kolejne zabiegi. Centrum Fizjoterapii zlokalizowane jest Poznaniu na ulicy ul. Kopanina 13 Rejestracja jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 -17:00
Rehabilitacja Rehafiz Centrum Fizjoterapii
ul. Kopanina 13
60-105 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 505 655 688

Szkolenia kosmetycznehttps://www.coriocs.pl/

Centrum Szkoleniowe Corio zajmuje się organizowaniem specjalistycznych kursów kosmetycznych, obejmujących tematy zarówno z kosmetyki leczniczej, jak i pielęgnacyjnej. W ofercie znajdą Państwo szkolenia z wykonywania zabiegów, takich jak m.in. mezoterapia, peelingi chemiczne, makijaż permanentny, manicure hybrydowy, piercing, czy depilacja woskiem lub pastą cukrową. Centrum Szkolenia Corio przeprowadza kursy tylko dla małych grup, liczących zaledwie kilka osób. Dzięki temu instruktor może w pełni skupić się na każdym z uczestników.

Kurs manicure hybrydowy - Poznań

Malowanie paznokci tradycyjnymi lakierami powoli odchodzi w zapomnienie. Głównie dlatego, że produkty te nie są zbyt trwałe, przez co trzeba regularnie nanosić poprawki. Rozwiązaniem na to jest manicure hybrydowy, który prezentuje się nienagannie i bardzo schludnie nawet przez kilka tygodni. W ofercie Centrum Szkolenia Corio znajduje się kurs manicure hybrydowy, podczas którego omawiane są wskazania i przeciwwskazania do wykonywania tego zabiegu, a także jego poszczególne etapy. Poznań jest siedzibą firmy oraz miejscem, w którym odbywają się warsztaty.


Centrum Szkoleniowe Corio
ul. Bosa 15
60-125 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 503 086 728

Sprawdzona ofertastomatologiazabielscy.pl

Zabielscy Stomatologia to znany i ceniony przez pacjentów gabinet dentystyczny w Warszawie. Jest on prowadzony już od wielu lat przez małżentwo Państwa Zabielskich. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy gabinet już odwielu lat działania posiada duże grono zadowolonych z zabiegów klientów. Ich oferta to przedewszystkim stomatologia jak również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, która aktualnie staje się coraz bardziej popularna i poszukiwana przez coraz to większe grono klientów. Oferta gabinetu to również kurscy na asytentkę stomatologiczną, które pomagają w znalezieniu odpowiedniej pracy, z której byliby Państwo w 100% zadowolenii. Polecam
Stomatologia Zabielscy
ul. Kinowa 23
04-030 Warszawa
woj. mazowieckie
Telefon: 228 136 921

Gabinet podologiczny Poznańhttp://www.ewalawniczak.pl/

Gabinet podologiczny z Poznania świadczy wszystkim pacjentom sprawdzone rozwiązania jak usuwanie wrastających paznokci czy pedicure z wykorzystaniem najnowszych narzędzi. Bogate doświadczenie pozwala wykorzystywać pionierskie rozwiązania w sferze dbania o zdrowe stopy, jednocześnie oferując zaawansowane szkolenia podologiczne zakończone certyfikatem.
Ewa Ławniczak
ul. Hetmańska 15
60-254 Poznań
woj. wielkopolskie
Telefon: 692 386 885